Meny
    Bilar i lagerService & VerkstadErbjudandenFinansieringKontakta Oss
    Göm karta
    Försäljning
    Service
    Verkstad
    Administration

    Visby Bilcity Volkswagen - Försäljning

    Kontaktuppgifter och öppettider
    Adress
    Färjeleden 7, Visby
    Visby Bilcity
    info@visbybilcity.se
    Postadress
    Box 1204 621 23 Visby
    Försäljning
    0498-28 29 20
    Öppettider
    Mån-tors:
    09:00-18:00
    Fre:
    08:00-17:00
    Lör:
    10:00-14:00
    Personal
    Alicia Martinsson
    Säljare SEAT & begagnat
    0498-28 29 24
    alicia.martinsson@visbybilcity.se
    Martin Pettersson
    Säljare VW
    0498-28 29 29
    martin.pettersson@visbybilcity.se
    Fredrik Wikebo
    Försäljningschef nya & begagnade bilar
    0498-28 29 16
    fredrik.wikebo@visbybilcity.se
    Fredrik Lundqvist
    Säljare VW Transport & begagnat
    0498-28 29 12
    fredrik.lundqvist@visbybilcity.se
    Fredrik Johansson
    Säljare Begagnat
    0498-28 29 26
    fredrik.johansson@visbybilcity.se
    Magnus Mattsson
    Säljare Skoda & begagnat
    0498-28 29 21
    magnus.mattson@visbybilcity.se
    Anders Lagerqvist
    Säljare VW & begagnat
    0498-28 29 23
    anders.lagerqvist@visbybilcity.se